مقالات کاورنت

11 دی 1400
0

وی پی ان برای نتفلیکس

در این مقاله از سایت کاورنت به بررسی تخصصی سایت جهانی Netflix می‌پردازیم و شرایط یک VPN مناسب برای netflix را باهم بررسی می‌کنیم.

مقالات آموزشی
6 دی 1400
0

وی پی ان برای یوتیوب | پرسرعت نامحدود با پورت 1 گیگابیت

در این مقاله به بررسی اهمتی استفاده از یک VPN با کیفیت برای یوتیوب و Youtuber ها می‌پردازیم. و به نکات مهمی اشاره می‌کنیم. با کاورنت وی پی ان همراه باشید.

مقالات آموزشی
5 آذر 1400
0

VPN برای Binance

در ای مقاله به بررسی مزایای داشتن و نداشتن بهترین VPN آی پی ثابت برای Binance را بررسی می‌کنیم. همینطور به نکاتی که هنگام استفاده از بایننس باید رعایت کنیم اشار

مقالات آموزشی
4 آذر 1400
0

خرید VPN پرسرعت

در این مقاله روش های خرید VPN پرسرعت و عوامل مهم و تاثیر گذار در انتخاب VPN و همینظور روش های سنجش سرعت قبل و بعد از اتصال VPN را بررسی میکنیم.

مقالات آموزشی
21 مرداد 1400
0

خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص نکات مهم هنگام خرید VPN آی پی ثابت برای ترید صحبت کنیم. از آنجایی که ما در کشور ایران می‌کنیم و دارای محدودیت هایی از جمله تحریم ها هستیم؛ طبیعتا زمانی که به انجام امور حساسی مانند ترید مشغولیم باید برای کیفیت اینترنت خود ارزش زیادی قائل باشیم. مخصوصا برای وقتی که می‌خواهیم با VPN آی پی ثابت برای ترید، تحریم ها را دور بزنیم.

مقالات آموزشی
10 مرداد 1400
0

معایب فیلتر شکن های رایگان

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص خطرات و واقعیت هایی (معایب فیلتر شکن های رایگان) که باید قبل از استفاده از فیلترشکن های رایگان بدانید صحبت کنیم. اگر در خصوص تهدیدات، آسیب ها و دسترسی هایی که یک وی پی ان رایگان می‌تواند برای شما، امنیت اطلاعات شما و سلامت دستگاهتان ایجاد کند بدانید، به هیچ عنوان به سراغ استفاده آنها نخواهید رفت.

مقالات آموزشی
9 مرداد 1400
0

غیرفعال کردن پروکسی در ویندوز 10

در این مقاله به بررسی غیرفعال کردن پروکسی در Windows 10 می‌پردازیم و شما را با راهنمای تصویری با اینکار آشنا می‌کنیم.

مقالات آموزشی
8 مرداد 1400
0

VPN آی پی ثابت چیست؟

ما در این مقاله به بررسی و نحوه عملکرد وی پی ان ها با آی پی ثابت می‌پردازیم و به زبان ساده شما را با بحث فیلتر شکن های IP ثابت آشنا می‌کنیم. اینکه VPN آی پی ثابت چیست؟، چطور آن را تهییه کنیم؟، چطور از آن استفاده کنیم؟ و یا اینکه چگونه به ثابت بودن IP آن اطمینان کنیم؟. همچنین به اشتراک های IP ثابت کاوِرنت وی‌پی‌ان نگاهی می‌اندازیم و نکات مهمی را مطرح می‌کنیم. (کلمه کلیدی : VPN آی پی ثابت چیست؟)

مقالات آموزشی

فقط چند کلیک تا دسترسی دنیای بدون مرز فاصله دارید