کانال تلگرام کاورنت وی پی ان

مقالات کاورنت

21 مرداد 1400

خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص نکات مهم هنگام خرید VPN آی پی ثابت برای ترید صحبت کنیم. از آنجایی که ما در کشور ایران می‌کنیم و دارای محدودیت هایی از جمله تحریم ها هستیم؛ طبیعتا زمانی که به انجام امور حساسی مانند ترید مشغولیم باید برای کیفیت اینترنت خود ارزش زیادی قائل باشیم. مخصوصا برای وقتی که می‌خواهیم با VPN آی پی ثابت برای ترید، تحریم ها را دور بزنیم.

مقالات آموزشی
10 مرداد 1400

معایب فیلتر شکن های رایگان

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص خطرات و واقعیت هایی (معایب فیلتر شکن های رایگان) که باید قبل از استفاده از فیلترشکن های رایگان بدانید صحبت کنیم. اگر در خصوص تهدیدات، آسیب ها و دسترسی هایی که یک وی پی ان رایگان می‌تواند برای شما، امنیت اطلاعات شما و سلامت دستگاهتان ایجاد کند بدانید، به هیچ عنوان به سراغ استفاده آنها نخواهید رفت.

مقالات آموزشی
9 مرداد 1400

غیرفعال کردن پروکسی در ویندوز 10

در این مقاله به بررسی غیرفعال کردن پروکسی در Windows 10 می‌پردازیم و شما را با راهنمای تصویری با اینکار آشنا می‌کنیم.

مقالات آموزشی
8 مرداد 1400

VPN آی پی ثابت چیست؟

ما در این مقاله به بررسی و نحوه عملکرد وی پی ان ها با آی پی ثابت می‌پردازیم و به زبان ساده شما را با بحث فیلتر شکن های IP ثابت آشنا می‌کنیم. اینکه VPN آی پی ثابت چیست؟، چطور آن را تهییه کنیم؟، چطور از آن استفاده کنیم؟ و یا اینکه چگونه به ثابت بودن IP آن اطمینان کنیم؟. همچنین به اشتراک های IP ثابت کاوِرنت وی‌پی‌ان نگاهی می‌اندازیم و نکات مهمی را مطرح می‌کنیم. (کلمه کلیدی : VPN آی پی ثابت چیست؟)

مقالات آموزشی

فقط چند کلیک تا دسترسی دنیای بدون مرز فاصله دارید