VPN برای Binance

یکی از نام ‌هایی که جدیدا بسیار آن را می‌شنویم و یا در اینستاگرام تبلیغات مربوط به آن را می‌بیینم، بیت کوین و دنیای ارز دیجیتال است. به دلیل تبلیغات و سودهای خوب این بازار در مدت زمان کم، افراد زیادی از سراسر دنیا به سمت این بازار مالی سرازیر شده‌اند و اقدام به سرمایه گذاری در آن می‌کنند. یکی از روش‌های متداولی که افراد از این بازار، اقدام به سود گرفتن می‌کنند، ترید کردن است. برای ترید کردن صرافی‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. اما معروف ترین آن صرافی بایننس است که مهم ترین چالش پیش روی تریدرها، داشتن VPN برای Binance است.

صرافی‌های بسیاری در دنیا وجود دارد که افراد زیادی اقدام به استفاده از آن می‌کنند، اما Binance بزرگترین صرافی در دنیای ارزدیجیتال است که به دلیل دارا بودن حجم معاملات بالا، افراد داشتن حساب در این صرافی‌ها را به صرافی‌های دیگری مانند صرافی کوکوین، صرافی کوینکس و …. ترجیح می‌دهند.

اما همانطور که گفته شد، داشتن VPN برای Binance یکی از دردسرهایی است که افرادی که از داخل ایران می خواهند با این صرافی کار کنند، دارند. بایننس به دلیل تحریم‌هایی که برای ایران وجود دارد، دادن سرویس به ایرانی‌ها را ممنوع کرده است و برای استفاده از این سرویس‌ها باید جوری وانمود کنیم که انگار از یک مکان دیگر وارد سایت بایننس شده‌ایم. در صورتی که بایننس متوجه ایرانی بودن ما شود، حساب ما را بسته و کار کمی برای ما دشوار خواهد شد.

اما اصلا جای نگرانی نیست و ما امروز می‌خواهیم در این مقاله به تمامی موارد مربوط برای داشتن یک حساب ایمن و بدون دردسر در بایننس و موارد VPN برای Binance و همچنین بهترین VPN برای Binance و … را مورد بررسی قرار دهیم و به شما کمک کنیم تا با کمترین خطر، حساب خود در بایننس را مدیریت کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید.  

خرید VPN برای Binance | خرید VPN آی پی ثابت برای بایننس

VPN چیست؟

VPN مخفف عبارت (Virual Private Network) است که به معنای شبکه مجازی خصوصی است. قطعا همه ما یک بار از VPN  استفاده کرده‌ایم. شاید بپرسید کجا؟ در ایران بسیاری از سرویس‌ها، به دلائل مختلف مسدود یا همان فیلتر شده‌اند و باید برای استفاده از آن‌ها، از فیلترشکن یا همانVPN  استفاده کنیم. با استفاده از VPN شما دارای یک IP (آی پی) جدید خواهید بود که عملا به شما یک لوکیشن و مکان جدید خواهد داد. از محبوب‌ترین سرویس‌هایی که در ایران برای استفاده از آن باید از VPN استفاده کنیم، می‌توان تلگرام و یوتیوب را نام برد.

داشتن VPN چه کمکی به ما در استفاده از صرافی Biancne میکند؟

حال که با تعریف وی پی ان آشنا شدیم، بهتر می توانیم روش اتصال به بایننس را متوجه شویم. اما نکته ای که قابل توجه است، این است که شما بدون داشتن و خرید VPN برای Binance می توانید به این صرافی وارد شوید اما پس از چند روز حساب شما بسته خواهد شد و پولتان نیز توسط صرافی بلوکه خواهد شد. پس داشتن یک VPN مطمئن را جدی بگیرید.

مهم‌ترین نکته‌ای که باید هنگام انتخاب VPN برای Binance به آن توجه داشته باشید، این است که آی پی که که شرکت وی پی ان به شما می‌دهد، IP ثابت باشد. یعنی یک بار شما از آلمان وصل نشوید و در همان روز از چین و در روز بعدی از ترکیه و … چرا که اگر چنین اتفاقی بیفتد صرافی به شما مشکوک خواهد شد و حساب شما را می‌بندد.

علاوه بر موارد بالا، با هر تغییر آی پی که از سمت شما صورت گیرد ایمیلی برای شما می‌آید و باید مراحل احراز هویت را مجدد انجام دهید.

خرید VPN برای Binance | خرید VPN آی پی ثابت برای بایننس

تفاوت VPN آی پی ثابت با VPN غیر آی پی ثابت و معمولی چیست؟

همانطور که بالاتر نیز گفته شد، برای اتصال و ورود به سایت‌های صرافی‌های مختلف، شما باید از VPN استفاده کنید. اما اکثریت این صرافی‌ها به تغییر آی پی حساس هستند و به آن واکنش نشان می‌دهند.

VPN های عادی، هر دفعه از یک گوشه دنیا وصل می‌شوند و یا اگر از یک کشور نیز بخواهند وصل شوند، شهر و آی پی آن‌ها مدام در حال تغییر است و چنین چیزی برای شما در یک صرافی مانند بایننس ایجاد دردسر خواهد کرد.

بنابراین باید برای خرید VPN برای Binance دقت لازم را داشته باشید. البته اگر ارائه دهنده VPN شما معتبر باشید می‌توانید از VPN آی پی ثابت برای کار های دیگر استفاده کنید. و همچنین برای ترید و ورود به صرافی ‌های ارز دیجیتال استفاده از آن شرط اولیه است.

چرا باید در صرافی بایننس از VPN استفاده کرد؟

کشور آمریکا با تحریم‌های خود باعث شده است، ایران در بسیاری از کارها، دچار مشکلاتی شود. یکی از نمونه‌های آن، همین استفاده از صرافی‌های مختلف از جمله بایننس است. البته که این قوانین را برای کشور خود نیز لحاظ کرده است و ترید برای آمریکایی‌ها از داخل کشورخودشان کاملا ممنوع است. پس در نظر داشته باشید تحت هیچ شرایطی کشوری که می‌خواهید با آن به VPN متصل شوید، کشور آمریکا نباشد. چراکه به محض ورود، اکانت شما بسته خواهد شد.

پیشنهاد کاورنت VPN به لحاظ فنی لوکیشن های اسپانیا، ایتالیا، فنلاند، سنگاپور، ترکیه، سوئد، می‌توانند انتخاب های خوبی باشند. اما این مساله باز هم به احراز هویت شما و کشوری که با آن احراز هویت کرده اید بستگی دارد. و قوانین و مقرراتی که صرافی مورد نظر شما نسبت به شهروندان این کشور در نظر میگیرد. بنابراین پیشنهاد می‌شود، جهت انتخاب اولیه لوکیشن 2 موضوع را مد نظر داشته باشید. اول اینکه کیفیت پایداری سرور های لوکیشن، و دوم مشاوره با یک کارشناس ارز دیجیتال در خصوص قوانین و مقررات در نظر گرفته توسط صرافی ها برای شهروندان آن لوکیشن.

خرید VPN برای Binance | خرید VPN آی پی ثابت برای بایننس

با مسدود شدن اکانت در بایننس چه اتفاقی می افتد؟

وقتی صحبت از بسته شدن و مسدود شدن اکانت به میان می‌آید، افراد دچار اضطراب و نگرانی می‌شوند و نمی‌توانند تمرکز لازم را حتی روی ترید خود داشته باشند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که بسیار نگرانید، باید ذکر کنیم که اصلا جای نگرانی نیست و تا امروزی که باهم صحبت می‌کنیم، صرافی بایننس پول هیچ حسابی را برای همیشه مسدود نکرده و پیش خود نگه نداشته است.

در واقع پس از اینکه حساب شما توسط صرافی بسته شد، می‌توانید به پشتیبانی بایننس پیام دهید و پس از مکاتبات با آن‌ها، پس از چند روز پول شما آزاد خواهد شد و صرافی به شما هشدار می‌دهد که در صورتی که پول خود را در ظرف مدت مشخصی برداشت نکنید، آن پول برای همیشه تحت حساب صرافی خواهد ماند.

در اینجا است که اهمیت داشتن و خرید VPN برای Binance قابل لمس است. چرا که در صورت مسدودی اکانت، علاوه بر استرسی که به شخص وارد می‌شود، دردسرهای زیادی را نیز باید متحمل شود.

ضمنان تمامی هشدار هایی که از Binance یا صرافی های دیگر دریافت میکنید لزوما به معنی بلوکه شدن حساب شما نیست. برای آشنایی بیشتر با در خصوص تغییر IP های مجاز یا لوکیشن ها می‌توانید به مقاله اختصاصی آن در کاورنت VPN مراجعه کنید. لینک به مقاله

قوانین جدید بایننس برای احراز هویت

با گسترش محبوبیت بیت کوین و ارزهای دیجیتال، قانون گذاران به سراغ صرافی‌ها آمدند تا بتوانند جلوی رشد هر روزه ارزهای دیجیتال را در دنیا بگیرند. بایننس نیز از این داستان مستنثنی نبود و با فشارهایی که به آن وارد شد، قوانین سخت گیرانه‌تری برای احراز هویت و استفاده از پلتفرم خود قرار داده است.

لیست تمامی قوانین Binance

از جدیدترین قوانینی که بایننس برای احراز هویت قرار داده است این است که کسانی که سطح 2 احراز هویت را انجام نداده باشند، در طول روز فقط می‌توانند 06/0 بیت کوین را جابجا کنند که به پول ایران زیر 100 میلیون تومان خواهد بود و برای کسانی که سرمایه ‌های زیادی دارند، مشکل ساز خواهد شد. این قانون از 13 مرداد بر روی پلتفرم بایننس اعمال شده است.

علاوه بر آن، در چند ماه گذشته، بایننس با قوانین سخت گیرانه ‌تری نسبت به بستن اکانت بسیاری از افراد کشور های مختلف پرداخته است. در ماه‌های قبل، افراد به دنبال بهترین آی پی برای بایننس می‌گشتند تا بتوانند به بایننس متصل شوند. اما امروز بسیاری از آی پی هایی که قبلا افراد از آن استفاده می‌کردند، دیگر داخل بایننس مجاز نیست. برای مثال آی پی کشور آلمان برای بایننس جزو پرطرفدارترین‌ها بود و افراد مختلفی از آن استفاده می‌کردند، اما امروزه آی پی ثابت آلمان نیز دیگر به درد استفاده در صرافی بایننس نمی‌خورد و باید به دنبال VPN برای Binance در دیگر کشورها بگردیم.

خرید VPN برای Binance | خرید VPN آی پی ثابت برای بایننس

روش استفاده از بایننس و خطرات استفاده از بایننس بدون VPN

تنها روشی که برای استفاده از بایننس در داخل ایران وجود دارد، خرید وی پی ان آی پی ثابت است و با VPN ثابت می‌توان وارد بایننس شد. بدون استفاده از VPN آی پی ثابت، اکانت خود را از دست خواهید داد و باید مدتی به دنبال این باشید که اکانت خود را باز کنید.

باید دقت کنید که هنگامی که اکانت شما بسته می شود و با دیگران مشورت می کنید، راه های زیادی را به شما پیشنهاد می دهند که خطرناک ترین آن، دادن فرآیند احزار هویت خود به شخص دیگری خارج از ایران است. شما با این کار تمام اختیار اکانت خود را به شخص مقابل داده اید و آن شخص می تواند پس از احراز هویت، تمامی حساب شما را برای خودش کند و هیچ پولی به شما ندهد.

اما شما با یک هزینه اندک برای خرید VPN برای Binance می‌توانید تمام این مشکلات را حل کنید و با آرامش به ترید و سرمایه گذاری بپردازید. گرچه بهتر است این مورد را مد نظر داشته باشید که تنها داشتن VPN آی پی ثابت کافی نیست و حساب شما نیز باید تایید شده و احراز شده باشد.

بهترین VPN برای Binance

برای بایننس بهترین گزینه استفاده از VPN آی پی ثابت است که در گذر زمان و هر موقع در روز، شما با یک آی پی ثابت به سایت بایننس وارد شوید. یادتان باشد، استفاده از VPN های رایگان اصلا توصیه نمی‌شود چراکه اکثر آن‌ها آی پی ثابت در اختیار شما قرار نمی‌دهند و باعث عوض شدن آی پی در بایننس می‌شوند که امنیت حساب شما را به خطر خواهد انداخت.

مقاله اختصاصی خرید VPN آی پی ثابت + 5 نکته مهم را از دست ندهید!

بعضا امکان استفاده از آی پی یک کشور را در اختیار شما می گذارند، اما با تغییر موقعیت در همان کشور، باعث تغییر آی پی مداوم برای شما خواهد شد. البته در بسیاری از مواقع، افراد از VPS برای بایننس استفاده می‌کنند که با توجه به هزینه‌های بالای آن، VPN با IP ثابت گزینه بهتری خواهد بود.

با تمام توضیحات گفته شده، برای اتصال به صرافی بایننس و کلیه صرافی های ارزدیجیتال، باید از VPN آی پی ثابت استفاده کنید. خریدVPN  برای Binance، جزو اولین کارهایی است که شما هنگام ورود به دنیای زیبای ارزدیجیتال باید انجام دهید و در نظر داشته باشید با انجام هزینه ای بسیار اندک برای خرید VPN، سرمایه خود را حفظ خواهید کرد.

موارد گفته شده در این مقاله جهت افزایش آگاهی کاربران ما تهیه و تنظیم شده است. و به شما پیشنهاد میکنیم، علاوه بر این موضوعات در خصوص نحوه فعالیت ها و یا سوال هایی که در این زمینه دارید حتما از یک کارشناس ارز دیجیتال مشاوره بگیرید.

کاورنت VPN ارائه دهنده VPN با IP ثابت در محبوب ترین لوکیشن های دنیا می‌باشد. شما می‌توانید با کلیک روی گزینه کشور در منوی وبسایت رسمی کاورنت به لیست لوکیشن هایی که توسط ما ارائه می‌شوند دسترسی داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که برخی از لوکیشن ها باید به صورت اختصاصی خریداری و استفاده شوند و با خرید اشتراک عمومی از سایت قابل استفاده نیستند.

خرید VPN برای Binance | خرید VPN آی پی ثابت برای بایننس

جمع بندی

علاوه بر تمام موارد گفته شده یکی از آپشن هایی که توسط ما ارائه می‌شود امکان Kill-Switch است که باعث می‌شود زمانی که حتی در صورت اشتباه اتصال شما با سرور مقصد قطع شود، کیل سوییچ فعال شود و از لو رفتن آدرس IP شما در سایت مقصد جلوگیری کند. این امکان روی تمامی اشتراک های IP ثابت ما قابل ارائه است. جهت آشنایی بیشتر در خصوص نحوه عملکرد Kill-Switch می‌توانید به مقاله اختصاصی آن در وبسایت کاورنت مراجعه کنید.

مقاله اختصاصی نحوه عملکرد و کاربرد Kill-Switch

در پایان می‌توانید با کلیک روی ستاره های زیر به این مقاله امتیاز دهید. نظر شما برای ما مهم است.

4.5/5 - (19 امتیاز)

هنوز اشتراک ندارید؟

کاورنت وی پی ان، ارائه دهنده 120 سرور در لوکیشن های محبوب دنیا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات دیگر را بررسی کنید

روش های دور زدن صرافی Binance
مقالات آموزشی

روش های دور زدن صرافی Binance

در اولین کلمه میتوان گفت که صرافی بایننس یا (Binance) محبوب ترین صرافی دنیاست. جالب است بدانید که در این صرافی بیش از 2 هزار ارز دیجیتال متفاوت و گوناگون روزانه در حال معامله شدن است. همچنین این صرافی یکی از مطمئن ترین صرافی های حال حاضر در دنیاست. در این مطلب به بررسی روش های دور زدن صرافی Binance می‌پردازیم.

خرید وی پی ان را با یک کلیک شروع کنید

دنیای بدون مرز منتظر شماست!