خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم

مقدمه :

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص نکات مهم هنگام خرید VPN آی پی ثابت برای ترید صحبت کنیم. از آنجایی که ما در کشور ایران می‌کنیم و دارای محدودیت هایی از جمله تحریم ها هستیم؛ طبیعتا زمانی که به انجام امور حساسی مانند ترید مشغولیم باید برای کیفیت اینترنت خود ارزش زیادی قائل باشیم. مخصوصا برای وقتی که می‌خواهیم با VPN آی پی ثابت برای ترید، تحریم ها را دور بزنیم.

اگر شما هم مثل من دیدن صفحه بلوکه شدن حساب بایننستان برایتان کابوس است و همیشه از به نمایش درآمدن آن می‌ترسید پیشنهاد میکنم اطلاعات خود در خصوص خرید فیلتر شکن آی پی ثابت بالا ببرید. اینکه بتوانید VPN آی پی ثابت را باهم مقایسه کنید و بعد برای خرید اقدام کنید امر مهمی است.

این مقاله به شما کمک می‌کند که مراقب حساب خود در بایننس باشید و از محدودیت ها، بسته شدن های ناگهانی حساب (بلوکه شدن حساب) و در نهایت از دست رفتن سرمایه‌تان جلوگیری کنید. برای خواندن این متن شاید به کمتر از 10 دقیقه زمان احتیاج داشته باشید. پس بهتر است شروع کنیم. در ضمن این مقاله توسط تیم تخصصی کاورنت وی پی ان تحت عنوان خرید VPN آی پی ثابت برای ترید در وبسایت ویرگول در مرداد ماه 1400 منتشر شده است.

قبل از شروع بهتر است به این نکته اشاره کنیم که اگر به دنبال خرید سریع VPN آی پی ثابت هستید از طریق لینک خرید VPN آی پی ثابت برای ترید می‌توانید اقدام کنید.

VPN چیست؟ – به زبان ساده با مفهوم و عملکرد وی پی ان آشنا شوید

خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم

فیلتر شکن یا همان VPN، یا به صورت تخصصی شبکه خصوصی مجازی یا همان Virtual Private Network، چیزی است که برای تغییر آدرس IP از آن استفاده می‌کنیم. حال شاید برایتان سوال باشد که آدرس IP چیست!؟ لطفا صبور باشید، کمی جلوتر به مفهوم IP هم اشاره می‌کنیم.

به زبان ساده یک وی پی ان می‌تواند یک آدرس باشد، یک برنامه اختصاصی باشد و یا یک اتصال Remote باشد. اما سوال اینجاست که عملکرد آن دقیقا به چه صورت است؟ به زبان ساده یک VPN شما را در بستر اینترنت مخفی می‌کند. این یعنی هویت شما را پوشش می‌دهد و شما می‌توانید به صورت امن به کامپیوتر شخصی خود دسترسی داشته باشید.

پس مشخص شد که VPN برای شما یک شبکه خصوصی مجازی ایجاد می‌کند که هم امنیت شما در اینترنت را تضمین می‌کند و هم هویت شما را محفوظ نگاه می‌دارد. اما بیایید یک مثال بزنیم.

خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم

فردی در فرودگاه منتظر است تا ساعت پروازش فرا رسد. در اینجا این شخص می‌خواهد از کامپیوتر خود اطلاعاتی را جابجا کند. یا فایلی را از سیستم خودش دانلود کند. یا اصلا به طور مثال وارد درگاه بانکی شده و پرداختی انجام دهد. کاری که همه ما حداقل یکبار آن را انجام داده ایم. طبیعتا این شخص باید به اینترنت متصل باشد تا بتواند همچین کاری را انجام دهد. حال فرض کنید که دیتا موبایل ندارد و می‌خواهد از WIFI عمومی استفاده کند.

اگر در مسیر اتصال به آن WIFI شخص نفوذگری قرار گرفته باشد، ممکن است آن اطلاعات بانکی یا هر اطلاعاتی که شخص به وسیله اینترنت جابجا می‌کند به سرقت برود. در اینجا بهترین گزینه استفاده از VPN است. یعنی همان ترفند اتصال به شبکه خصوصی مجازی.

اگر این شخص VPN خود را (به جزء VPN های رایگان) روشن کند و با آن به انجام کار های ادامه دهد، درصد به سرقت رفتن اطلاعات آن به 0 می‌رسد. پس بهتر است این را همیشه بخاطر داشته باشید که کاربرد اصلی و اولیه استفاده از VPN برای ایجاد امنیت در فضای اینترنت است.

اما چطور یک VPN با نام فیلتر شکن محبوب شده و ما از آن بعنوان شکستن فیلتر و دور زدن سایت های فیلتر شده و حتی دور زدن بایننس استفاده می‌کنیم؟ برای فهمیدن پاسخ این سوال باید اول با مفهوم VPN آشنا باشید.

آدرس IP چیست؟ (به زبان ساده)

از لحظه اتصال ما به اینترنت، شبکه و ارائه دهنده اینترنت ما که به طور مثال می‌تواند اپراتور ایرانسل یا همراه اول یا حتی مخابرات باشد، برای ما یک شناسه در نظر می‌گیرد. این یعنی زمان که به اینترنت وصل می‌شویم ما یک آدرس مشخص داریم که فقط مخصوص ما است و تا زمان قطع شدن اینترنت ما برای ما در نظر گرفته شده است. دقیقا مانند کد ملی یک شخص از زمان تولد تا زمان مرگ.

به این شناسه آدرس IP می‌گوییم و با آن در بستر اینترنت آدرس ما مشخص است. حال سوال اینجاست که این آدرس چه شکلی است؟ یا از چه چیز هایی تشکیل شده و مشخص کننده چه پارامتر هایی است!؟؟؟

خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم

آدرس IP از 4 بخش تشکیل شده است و نوع عددی دارد. بین هر بخش از آدرس آی پی یک نقطه یا دات قرار دارد. هر بخش آدرس آی پی می‌تواند عددی بین 1 تا 255 باشد. به طور مثال : عدد زیر می‌تواند آدرس آی پی یک شخص در یکی از کشور های دنیا باشد.

185.65.252.1

همین حالا که شما مشفول مطالعه این مقاله هستید قطعا به اینترنت متصل هستید و دارای یک آدرس IP می‌باشید. برای فهمیدن آدرس IP خود عبارت My IP را در گوگل سرچ کنید. (تصویر زیر)

خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم

هر آدرس IP، موقعیت مکانی نسبی (یعنی کشور و شهر) را مشخص می‌کند. هر آدرس IP می‌تواند با هر بار اتصال شما به اینترنت تغییر کند و یک آدرس جدید برای شما صادر شود. یا می‌تواند یک آدرس باشد و به صورت ثابت فقط و فقط برای شما در نظر گرفته شود.

حالا که با مفهوم کلی آدرس آی پی آشنا شدید، پس طبیعتا باید تا این لحظه متوجه این شده باشید که وبسایت ها و به طور مثال سایت صرافی بایننس موقعیت و کشور شما را از کجا متوجه می‌شود!؟ بله دقیقا! از آدرس آی پی شما.

سیستم حساس صرافی بایننس و تشخیص IP شما

اگر بدون استفاده از VPN یک آدرس به اینترنت متصل شوید و در ایران باشید و یک سایت فیلتر شده مانند Youtube را باز کنید، متوجه میشوید که سایت یوتیوب برای شما باز نمی‌شود. یا برخی از سرویس های گوگل مانند گوگل آنالیتیکس برای شما ارور 403 نمایش می‌دهد.

برای حل این موضوع باید فیلتر شکن خود را روشن کنید تا بتوانید به محتوا فیلتر شده دسترسی داشته باشید و یا حتی بتوانید از سرویس هایی مانند بایننس استفاده کنید. با این کار به طور مثال سایت صرافی بایننس متوجه موقعیت مکانی شما نمی‌شود و موقعیت شما را، آن کشوری می‌داند که با VPN به آن متصل شدید. (کلمه کلیدی مقاله : خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم)

پس خوب با مفهوم و عملکرد وی پی ان و آدرس آی پی آشنا شدید. حالا می‌دانید که VPN آدرس آی پی شما را به آدرس IP یک سرور دیگر در یک کشور دیگر تغییر می‌دهد و با این روش شما می‌توانید موقعیت خود و هویت خود را دور بزنید و در بستر اینترنت ناشناس بمانید.

و اما چرا VPN آی پی ثابت!؟ (دقت کنید!)

اما VPN آی پی ثابت چه عملکردی دارد و چه تفاوتی با VPN های رایگان دارد و چرا باید برای استفاده از خدمات حساس صرافی از یک VPN معتبر استفاده کرد!؟ به جرات می‌توان گفت که انتخاب یک VPN معتبر عامل مهمی در ناشناس ماندن هویت شما در اینترنت است. یک VPN رایگان کاربران فوق العاده زیادی دارد، چرا؟ چون رایگان است!

کاربران زیاد باعث می‌شوند سرور های آن VPN شلوغ باشد و سرور شلوغ هم مدام قطع می‌شود و اصطلاحا Down می‌شود. پس حواستان باید که برای استفاده از خدمات حساس مانند Paypal و Binance و در کل سایت های تحریم شده از VPN های رایگان تحت هیچ عنوانی استفاده نکنید. مگر دلتان برای پیام بلوکه شدن حسابتان تنگ شده باشد 🙁

حال جدایی از قطعی مداوم، سرعت پایین، نداشتن هیچگونه امنیتی، استفاده از VPN های رایگان اصلا توسط ما و متخصصان حوزه IT پیشنهاد نمی‌شود. برای مطلعه و آگاه شدن از معایب و خطرات VPN های رایگان به این مقاله مراجعه کنید.

و اما

نکات مهم خرید VPN آی پی ثابت برای ترید و بایننس

تغییر نکردن لیست سرور های VPN

یکی از نکات مهم که هنگام خرید VPN ای پی ثابت باید به آن توجه کنید، این است که ارائه دهنده VPN شما نباید لیست سرور ها و کشور هایی که در اختیار شما قرار می‌دهد را مدام تغییر دهد. این امر موجب می‌شود که به طور مثال کاربری که با سرور اول کشور هلند متصل بوده، حال مجبور باشد با سرور دوم متصل شود و اگر موقعیت های مکانی و شهر های آن سرور ها دور از هم باشد بایننس به حساب شما مشکوک خواهد شد.

پس اگر دیدید که لیست سرور های VPN شما مدام در حال تغییر است یا کشوری که تا دیروز موجود بود و حالا دیگر موجود نیست مطمئن باشید که آن VPN یک فیلتر شکن کاملا معمولی است و این اتفاق می‌تواند باعث دردسر های زیادی شود. پس همیشه به این مساله توجه داشته باشید.

برخی وی پی ان های به اصطلاح IP ثابت حتی گاهی اوقات کشور هایی را از لیست سرور خود پاک می‌کنند و کاربری که همیشه با آن کشور متصل بوده دیگر نمی‌تواند از خدمات آن VPN استفاده کند و به حساب خودش دسترسی داشته باشد. حال فرض کنید که در همین حین قیمت ارز بیت کوین در حال ریزش باشد و این کاربر بخواهد دارایی اش را بفروشد. چه فاجعه ای! (کلمه کلیدی مقاله : خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم)

اتصال پایدار و خلوت بودن سرور های VPN

خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم

مهمترین عامل پایدار بودن اتصال یک سرور (Server)، تعداد کاربرانی است که به آن سرور متصل هستند. و علاوه بر آن، کیفیت سرور هم جزء عوامل مهم است. این جمله ها همیشه در ذهن خود داشته باشید، که یک VPN آی پی ثابت رایگان، هر چقدر هم که محبوب باشد و پرسرعت مناسب انجام ترید نخواهد بود. علت آن هم مشخص است.

VPN های IP ثابت رایگان، کاربران زیادی دارند، به همین دلیل ترافیک سرور منابع سرور های آنها همیشه روبه کاهش است. به همین علت تعداد دفعات زیادی Down می‌شوند. چه بسا به رایگان بودن یک VPN ای پی ثابت اکتفا کنید و وارد سایت صرافی شوید. از شانس بد شما همان لحظه VPN قطع شود و باز هم پیام بلوکه شدن حساب روی سرتان خراب شود.

پس بخاطر امنیت حساب خودتان هم که شده از VPN های رایگانی که ادعای IP ثابت می‌کنند استفاده نکنید.

داشتن IP ثابت برای سرور و فیلتر نشدن IP توسط ایران

از دیگر عامل های مهم یک VPN آی پی ثابت ویژه و درجه یک، بررسی مدام آدرس های IP است که اگر زمانی توسط فایروال ایران فیلتر شدند، سریعا و در زمان کوتاهی، سرور ها جایگزین شوند. پس در نظر داشته باشید از سایتی VPN تهیه کنید که این مسائل را به صورت منظم و مرتب پیگیر باشد و رعایت کند.

قابلیت Kill-Switch و عملکرد آن

بله درست حدس زدید! کیل سوییچ!

یک VPN با آی پی ثابت باید دارای قابلیت و آپشن کیل سوییچ یا همان (Kill-Switch) باشد. این عامل برای اطمینان از ثابت بودن IP ساخته شده است. در این قسمت از مقاله سعی می‌کنیم تا به زبان ساده و کوتاه و مختصر امکان Kill-Switch را برای شما توضیح دهیم.

Kill-Switch ناجی آدرس IP شما

بگذارید با یک مثال شروع کنیم.

فرض کنید، با VPN آی پی ثابت به اینترنت متصل هستید و در سایت های حساس و تحریم شده در حال انجام مثلا ترید هستید. ناگهان از رشد و وضعیت تکنیکال ارز داج کوین (Doge Coin) مطلع می‌شود و می‌خواهید مقداری ارز داج یا همان دوج کوین خریداری کنید و با استراتژی بلند مدت هولد کنید ????

مقدار را وارد می‌کنید، مبلغ را بررسی می‌کنید و روی دکمه خرید کلیک می‌کنید. متوجه می‌شوید که اینترنت شما قطع شده است! عجب شانسی! نکند بایننس به من شک کند و حسابم را بلوکه و مسدود کند؟

اینجاست که کیل سوییچ به کمک شما می‌آید.

قابلیت کیل سوییچ با قطع کردن اینترنت سیستم شما بعد از قطع یا ظعف اتصال از لو رفتن و تشخیص آدرس IP اصلی شما توسط صرافی جلوگیری میکند. بله درست شنیدید! اگر از کاورنت استفاده می‌کنید، نیازی نیست نگران باشید Kill-Switch آدرس IP شما را حفظ کرده و از لو رفتن آن جلوگیری کرده.

اینجاست که تفاوت اصلی یک VPN آی پی ثابت درجه یک و عالی با یک VPN آی پی ثابت کاملا معمولی مشخص می‌شود. اینجاست که هزینه کردن برای تهیه یک VPN خوب، خودش را ثابت می‌کند.

مراقب فیلتر شکن های IP ثابت رایگان باشید!

خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم

قبلا در خصوص معایب وی پی ان های رایگان با آی پی ثابت صحبت زیادی کرده ایم و به شما کاربر گرامی به اندازه کافی هشدار داده ایم. پس فعلا برای طولانی نشدن بیش از حد مقاله و برای جلوگیری از سر رفتن حوصله کاربران دیگر در این خصوصی صحبتی نمی‌کنیم.

نمونه ای از یک VPN آی پی ثابت خوب و عالی

در این مقاله سعی کرده ایم تا در خصوص نکاتی صحبت کنیم که دانستن آنها برای شما ضروری است. تمام هدف ما آگاهی و بالا رفتن سطح دانش کاربران در دنیای دیجیتال است.

تمام ویژگی های گفته شده در یک کلمه خلاصه می‌شود! کاورنت وی پی ان، ارائه دهنده VPN های آی پی ثابت با داشتن محبوب ترین لوکیشن ها، اشتراک های 2 کاربره، پشتیبانی همیشگی و امنیت و سرعت بالا آماده استفاده شما کاربر گرامی است. شما می‌توانید لوکیشن هایی را که کاورنت وی پی ان ارائه می‌کند در این صفحه بررسی کنید.

خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم

برای خرید VPN آی پی ثابت برای ترید به وبسایت رسمی کاورنت وی پی ان مراجعه کنید. CoverNet-VPN.com

برای دسترسی به مقالات بیشتر صفحه کاورنت وی پی ان را در اینستاگرام فالو کنید و در کانال تلگرام ما عضو باشید تا از اخبار و مقالات تخصصی در زمینه ترید و VPN آی پی ثابت و دیگر مقالات مرتبط با حوزه اینترنت و VPN مطلع شوید. (کلمه کلیدی مقاله : خرید VPN آی پی ثابت برای ترید)

صفحه اینستاگرام کاورنت وی پی ان

کانال تلگرام کاورنت وی پی ان

در پایان میتوانید با کلیک روی ستاره های زیر، به مقاله خرید VPN آی پی ثابت برای ترید + 5 نکته مهم امتیاز دهید.

پر سود باشید | کاورنت وی پی ان

آیا داشتن VPN آی پی ثابت برای بایننس و ترید ضروری است؟

بله! از آنجایی که صرافی بزرگ بایننس ایران را تحریم کرده است و ورود کاربران ایرانی به Binance غیر مجاز است. بهتر است کاربران ایرانی با یک VPN معتبر و با کیفیت اتصال بالا به حساب خود وارد شوند. داشتن فیلتر شکن معتبر از مهمترین مساله های ورود به بایننس است.

چگونه بهترین وی پی ان IP ثابت را داشته باشیم؟

در این مقاله نکات مهم در خرید بهترین VPN آی پی ثابت را برای شما توضیح می‌دهیم. دقت کنید که داشتن یک VPN با کیفیت از عوامل مهم برای جلوگیری از مسدود شدن حساب بایننس شما است.

چه وبسایتی برای خرید VPN آی پی ثابت معتبر است؟

کاورنت وی پی ان ارائه دهنده، VPN با کیفیت با اشتراک های IP ثابت و اشتراک های معمولی است. بهمراه اشتراک های 2 کاربره و پرسرعت، پشتیبانی 24 ساعته و 120 سرور اختصاصی در محبوب ترین لوکیشن ها و کشور های دنیا.

4.4/5 - (321 امتیاز)

هنوز اشتراک ندارید؟

کاورنت وی پی ان، ارائه دهنده 120 سرور در لوکیشن های محبوب دنیا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات دیگر را بررسی کنید

روش های دور زدن صرافی Binance
مقالات آموزشی

روش های دور زدن صرافی Binance

در اولین کلمه میتوان گفت که صرافی بایننس یا (Binance) محبوب ترین صرافی دنیاست. جالب است بدانید که در این صرافی بیش از 2 هزار ارز دیجیتال متفاوت و گوناگون روزانه در حال معامله شدن است. همچنین این صرافی یکی از مطمئن ترین صرافی های حال حاضر در دنیاست. در این مطلب به بررسی روش های دور زدن صرافی Binance می‌پردازیم.

خرید وی پی ان را با یک کلیک شروع کنید

دنیای بدون مرز منتظر شماست!