کیل سوئیچ چیست و چرا برای تریدرها ضروری است؟

همه افرادی که از vpn استفاده می کنند، ممکن است به هر دلیلی اتصال اینترنت آن ها قطع شود و این باعث به خطر افتادن اتصال آن ها و ردیابی آی پی آن ها شود. برای این منظور چیزی تحت عنوان کیل سوئیچ kill-switch در سرویس های VPN قرار داده شده است که امروز در سایت کاورنت وی پی ان به صورت کامل می‌خواهیم به آن بپردازیم؛ اما قبل از اینکه بخواهیم kill-switch را مورد بررسی قرار دهیم، اطلاعات کلی درباره آی پی و اینکه چرا باید از این قابلیت استفاده کنید را با یکدیگر مورد بررسی قرار می دهیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

IP چیست؟

در مقاله آدرس آی پی چیست، به صورت کامل توضیح داده شده است که آی پی یک رشته از اعداد است که می تواند با حروف نیز ترکیب شود و یک عدد یکتا و منحصر به فرد به وجود بیاورد. این عدد منحصر به فرد در واقع مشخصه شما در هنگام اتصال به اینترنت است. یعنی هر شخصی با هر سیستمی که به اینترنت وصل می شود، دارای یک آدرس مشخص است که توسط سایت مقصد کاملا قابل رهگیری است.

چرا از VPN استفاده می کنیم؟

برای بسیاری از سایت ها نیاز است که از VPN استفاده شود. چرا که ما در ایران قرار داریم و آی پی ایران نمی‌تواند به بسیاری از سایت ها وارد شود. حال ممکن است از سمت سایت مقصد مورد تحریم قرار گرفته باشیم یا از داخل فیلتر انجام شده باشد. بنابراین نیاز است که آی پی تغییر کند و سپس اتصال به اینترنت انجام شود.

روش تغییر آدرس IP با VPN

روش های مختلفی برای تغییر آدرس آی پی وجود دارد که در مقاله چگونه IP خود را با VPN تغییر دهیم به صورت کامل به آن پرداخته ایم. در این بین یکی از سریع ترین و مطمئن ترین راه ها، استفاده از VPN برای تغییر آی پی است. در واقع شما با استفاده از این روش، هر بار که به اینترنت متصل شوید دارای یک آدرس IP متفاوت خواهید بود.

روش های اتصال به VPN بسیار متفاوت هستند اما اگر می خواهید یک اتصال امن را داشته باشید، بهتر است از یک VPN با آی پی ثابت استفاده کنید. در سایت کاورنت وی پی ان VPN با IP ثابت از کشورهای مختلفی برای شما آماده شده است که برای مثال می توانید اقدام به خرید VPN پاکستان کنید.

چگونه باید وبسایت تحریم شده را دور بزنیم؟

همانطور که گفته شد، سایت های زیادی هستند که دسترسی با آی پی ایران به آن ها قطع است و برای وارد شدن به این سایت ها باید موارد امنیتی این سایت ها دور زد. برای دور زدن این تحریم ها و ورود به سایت، تغییر آی پی ساده ترین کاری است که انجام می شود. این تغییر آی پی با استفاده از وی پی ان انجام خواهد شد.

قابلیت kill -switch

وبسایت صرافی ها و سایت های بانکی به چه مواردی حساس هستند؟

صرافی هایی مانند بایننس و بانک های بزرگ دنیا بر روی آی پی های ایران بسیار حساس هستند و چنانچه شما با آی پی ایران وارد آن ها شوید، بلافاصله اکانت شما را شناسایی خواهند کرد و دسترسی شما را از حساب مربوط قطع خواهند کرد. کار با صرافی هایی مانند بایننس دارای ریسک بزرگی است و ممکن است یک اشتباه آخرین اشتباه شما باشد. بنابراین هنگام اتصال به این سایت ها باید دقیت زیادی داشته باشید و سعی کنید یک اتصال کاملا ایمن را برای خود داشته باشید. اگر می خواهید درباره صرافی بایننس و دانستن نکات ایمنی برای ورود به این صرافی بیشتر بدانید، توصیه می کنم مقاله VPN برای Binance را از دست ندهید.

بسیاری از سایت ها هستند که به شما یک VPN رایگان می دهند و شما می توانید با استفاده از آن به حساب خود در بانک ها یا صرافی بایننس وصل شوید؛ اما این VPNها امنیت بالایی ندارند، چرا که دسترسی های مختلفی را بر روی سیستم شما خواهند داشت و در کنار آن، قابلیت کیل سوئییچ را ندارند که بتواند هنگام مشکل در اینترنت امنیت حساب شما را حفظ کند.

کیل سوییچ چیست؟

یکی از مهمترین قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که یک سرویس vpn باید داشته باشد، قابلیت kill-switch است. این قابلیت امنیت اتصال شما را بسیار بالا خواهد برد. در واقع این قابلیت به عنوان یک سیم ضامن است که اتصال شما به اینترنت را به طور مداوم بررسی می کند و اگر تحت هر شرایطی اختلالی در اینترنت شما پیش آید و اتصال شما به vpn قطع شود، برای جلوگیری از لو رفتن و مشخص شدن آی پی اتصال شما شما به اینترنت را قطع خواهد کرد.

کیل سوئیچ چیست؟

کیل سوییچ چگونه کار میکند؟

کیل سوییچ به صورت مداوم اتصال شما به vpn را هنگام اتصال بررسی می‌کند. در ایران به دلایل مختلف مانند اختلال، نبود زیرساخت مناسب و … ممکن است در بعضی ساعات اینترنت شرایط پایداری نداشته باشد و به صورت لحظه‌ای یا مداوم قطع و وصلی اینترنت را داشته باشیم. از آنجایی که وی پی ان بر بستر اینترنت عمل می کند و شرایط اینترنت بر روی آن تاثیرگذار است، باید برای استفاده صحیح و اصولی از آن تهمیداتی را بیندیشیم تا دچار مشکل نشویم.

یکی از مهمترین این تمهیدات داشتن قابلیت کیل سوییچ است. این قابلیت توسط ارائه دهندگان سرویس Vpn بر روی سرویس هایی که نیاز به آی پی ثابت دارند، قرار داده می شود.

به زبان ساده هنگامی که این گزینه بر روی اپ مورد استفاده در vpn فعال باشد، چنانچه به دلیل اختلال در اینترنت یا فیلترینگ یا مشکلات دیگر که باعث قطعی اینترنت می شوند، vpn قطع شود، سریعا کیل سوییچ وارد عمل شده و اینترنت شما به صورت کلی قطع می کند تا آی پی شما لو نرود.

غیر از قابلیت کیل سویییچ آیا موارد دیگر نیز مهم است؟

قطعا بله، اینگونه نیست که فقط قابلیت کیل سوئیچ را برای خود فعال کنید و بگویید دیگر تحت هیچ شرایطی آی پی شناسایی نخواهد شد. این نظریه صحیح نیست. درست است که داشتن kill-switch تا حد زیادی جلوی مشخص کردن آی پی واقعی شما را خواهد گرفت اما این فقط کافی نیست.

تغییر آی پی با استفاده از vpn

شما برای اینکه یک اتصال ایمن را داشته باشید، باید یک سری موارد دیگر را نیز مدنظر داشته باشید. برای مثال از یک ارائه دهنده معتبر مانند کاورنت وی پی ان سرویس vpn خود را خریداری نمایید. برای وارد کردن پول خود به صرافی ها از صرافی ایرانی به صورت مستقیم این کار را انجام ندهید و می توانید ابتدا پول را تراست ولت منتقل کرده و سپس به صرافی بایننس منتقل نمایید.

همچنین به عنوان آخرین راهکار باید جی پی اس گوشی خود را خاموش کنید تا از روی لوکیشن شما مکان حضور شما شناسایی نشود. اگر می خواهید تمامی اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از شناخته شدن ip را انجام دهید، توصیه می‌کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت کاورنت vpn مشاهده نمایید.

چرا داشتن کیل سوییچ ضروری است؟

برای تریدرها بسیار مهم است تا هنگام فعالیت و ترید در بازارهای مالی مخصوصا صرافی بایننس ip آن ها شناسایی نشود. اگر تجربه استفاده از صرافی بایننس را داشته باشید، وقتی از یک آدرس آی چی جدید وارد سایت صرافی و اکانت خود می شوید، یک ایمیل برای شما می آید و برای ما ایرانی ها این ایمیل بسیار پراسترس است. چرا که نگران آن هستیم که آی پی ما شناسایی شده باشید. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از این تنش‌ها و این که در آرامش ترید خود را انجام دهید، بهتر است از vpn با قابلیت کیل سوییچ استفاده کنید.

چگونه کیل سوییچ را فعال کنیم؟

کیل سویئچ به صورت خودکار توسط ارائه دهندگان vpn ارائه می شود. به این صورت که بر روی نرم افزاری که شما بر روی سیستم خود نصب می کنید و با آن به VPN متصل می شوید، به صورت خودکار کیل سوئیچ فعال است. این قابلیت بر روی تمامی سرویس های VPN با آی پی ثابت در کاورنت VPN فعال است.

جمع بندی

امروز در این مقاله سعی کردیم تمامی اطلاعات لازم برای کیل سوییچ را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهیم و به شما کمک کنیم یک اتصال کاملا امن داشته باشید. چنانچه سوالی درباره مقاله نوشته شده دارید، فقط کافی است آن را در قسمت کامنت ها از ما بپرسید تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی آن باشیم. اگر هم هر سوالی درباره اشتراک های کشورهای مختلف و سرویس های موجود در سایت داشتید، پشتیبانان کاورنت وی پی ان به صورت همیشگی در دسترس شما خواهند بود تا سوالات شما را پاسخ دهند.

ما در کاورنت وی پی ان همواره با حساسیت خاصی همیشه در تلاش هستیم تا علاوه بر رعایت و اعمال تمامی نکات فنی لازم در خصوص سرویس های IP ثابت با آموزش نکات و ترفندهای لازم به کاربران عیزی امکان اتصال ایشان به بازارهای مالی و جهانی را با کمترین ریسک فراهم کنیم. امیدورایم در این راه توانسته باشیم در جهت ایجاد سرویس های باکیفیت همراه و همیار شما عزیزان باشیم. شما می توانید برای خرید وی پی ان با آی پی ثابت، به این صفحه مراجعه نمایید. همچنین شما در کاورنت وی پی ان می توانید هر نوع اشتراک VPN که خواستید در هر نوع بازه زمانی و از هر کشوری که مد نظرتان بود تهیه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

هنوز اشتراک ندارید؟

کاورنت وی پی ان، ارائه دهنده 120 سرور در لوکیشن های محبوب دنیا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات دیگر را بررسی کنید

روش های دور زدن صرافی Binance
مقالات آموزشی

روش های دور زدن صرافی Binance

در اولین کلمه میتوان گفت که صرافی بایننس یا (Binance) محبوب ترین صرافی دنیاست. جالب است بدانید که در این صرافی بیش از 2 هزار ارز دیجیتال متفاوت و گوناگون روزانه در حال معامله شدن است. همچنین این صرافی یکی از مطمئن ترین صرافی های حال حاضر در دنیاست. در این مطلب به بررسی روش های دور زدن صرافی Binance می‌پردازیم.

آی پی چیست؟
مقالات آموزشی

آدرس آی پی چیست؟

بسیاری از کسانی که با دنیای اینترنت سر و کار دارند، شاید ندانند اصلا چیزی

خرید وی پی ان را با یک کلیک شروع کنید

دنیای بدون مرز منتظر شماست!