خرید VPN پرسرعت

امروزه تعداد سرویس دهنده های VPN مختلفی جهت ارائه ابزار و راه های گذر از تحریم ها در حال فعالیت هستند. در این مقاله روش های شناسایی و استفاده از یک سرویس VPN پرسرعت و با کیفیت برای شما گفته میشود. همچنین به عوامل مهم و تاثیر گذار در سرعت VPN نیز اشاره می‌شود. پس در نتیجه بهتر است قبل از اقدام به خرید VPN پرسرعت، با مطالعه این مقاله همراه کاورنت وی پی ان باشید.

سرعت VPN به چه عواملی بستگی دارد؟

اولین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که سرعت وی پی ان تابعی از سرعت اینترنت شما است. یعنی عملکرد VPN شما، کاملا به نوع، کیفیت و سرعت اینترنت شما بستگی دارد. و این باور که بتوان کیفیت اینترنت را با استفاده از VPN بهتر کرد، یک باور کاملا غلط و اشتباه است و تا زمانی که اینترنت خود شما از کیفیت لازم برخوردار نباشد، نمی‌توان انتظار یک اتصال پرسرعت را با متصل کردن VPN داشت.

چگونه از حداکثر سرعت VPN بهره مند شویم؟

یک کاربر برای استفاده از اینترنت؛ یا از اینترنت همراه (مثال: اینترنت اپراتور های ایرانسل، همراه اول، رایتل و…) و یا از اینترنت ثابت (مانند اینترنتی که شرکت هایی مانند مخابرات، آسیاتک، شاتل و …) ارائه می‌کنند، استفاده می‌کند. کیفیت اینترنت و میزان پایداری بر اساس اینکه شما از اینترنت همراه استفاده کنید یا از اینترنت ثابت (WIFI) متفاوت خواهد بود.

در خصوص اینترنت همراه شرکت هایی از جمله همراه اول ایرانسل رایتل و … به شما سرویس ارائه می‌دهند. اینکه شما در چه شهر و منطقه ای از ایران هستید نکته ای مهم در خصوص کیفیت اینترنت همراه شما خواهد بود. بطور مثال سرعت و کیفیت اینترنت همراه شما در میدان ونک تهران با میدان صادقیه تهران متفاوت خواهد بود. و این مساله بدلیل میزان امکانات زیرساخت اپراتور سرویس دهنده شما در آن منطقه می‌باشد.

در خصوص اینترنت ثابت هم همین مساله بعلاوه عوامل دیگر صدق می‌کند. بعنوان مثال : در مرحله اول میزان ترافیک و پورت هایی که در منطقه اختصاص داده شده اند بسیار مهم است. در مناطقی که تراکم مشاغل اداری تجاری بیشتر است، معمولا حجم ترافیک استفاده از سرویس های اپراتور بیشتر و در ساعات اداری روز سرعت کمتری حاصل خواهد شد.

برای آشنایی و مطالعه در خصوص عملکرد علمی فیلتر شکن به مقاله اختصاصی آن مراجعه کنید.

نکات مهم و تاثیر گذار در اینترنت ثابت قبل از خرید VPN پرسرعت

همچنین نکته مهم دیگر در خصوص اینترنت ثابت، کیفیت سخت افزاری اتصال شما می‌باشد.

برخی از موارد مهم زیر در کیفیت اتصال اینترنت ثابت شما دخیل هستند :

  • اینکه خط تلفن شما دارای کمترین نویز باشد (یعنی میزان SNR خطوط تلفن شما مناسب باشد.)
  • تعداد دستگاه های تلفن  متصل به یک خط
  • برند مودمی که از آن استفاده می‌کنید.
  • شرکتی که از آن سرویس اینترنت خود را تهیه کردید.

عوامل مهم در سرعت و کیفیت اینترنت شما قبل از خرید VPN پرسرعت

همچنین عوامل مهم دیگری در تامین هرچه بیشتر سرعت و کیفیت اینترنت شما تاثیر گذارند. شما می‌توانید جهت اطلاع بیشتر در این خصوص و آموزش برای دریافت بیشترین سرعت از اینترنت WIFI و یا اینترنت همراه به مقاله اختصاصی آن در وبسایت کاورنت مراجعه کنید.

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد سرعت وی پی ان تابعی از سرعت اینترنت شما خواهد بود. بنابراین قبل از اتصال به VPN بهتر است که سرعت اینترنت خود را چک کنید. برای تست سرعت اینترنت میتوانید از سایت SpeedTest.NET اقدام نمایید.

خرید VPN پرسرعت | خرید وی پی ان پرسرعت کاورنت VPN
تصویر تست سرعت قبل از اتصال به یک VPN متفرقه
خرید VPN پرسرعت | خرید وی پی ان پرسرعت کاورنت VPN
تصویر تست سرعت بعد از اتصال به VPN

بعد از اینکه سرعت اینترنت خود را از سایت Speed test  چک کردید (بدون اتصال به VPN)، در ادامه به وی پی ان متصل شوید و مجددا از سایت اسپید تست، سرعت اینترنت خود را چک کنید. با مقایسه سرعت در این دو حالت کیفیت وی پی ان و سرور های اتصال با درصد بالایی از عدم خطا مشخص خواهد شد.

تست سرعت - خرید VPN پرسرعت | خرید وی پی ان پرسرعت کاورنت VPN

بطور مثال نتیجه چک اسپید اینترنت شما بدون اتصال به VPN مقدار 10Mbps (10 مگابیت بر ثانیه) بوده است و نتیجه تست سرعت با اتصال به VPN پرسرعت بین 7 الی 10 مگابیت بوده. این نزدیک بودن سرعت نشان از کیفیت سرور های VPN پرسرعت دارد. حال اگر بدنبال اتصالی پرسرعت با VPN پرسرعت هستید، در ابتدا باید سرعت اینترنت خود را افزایش دهید. برای این کار علاوه بر اقدامات فنی و ایجاد بستر مناسب برای برقرای یک اتصال پایدار، باید به سطح کیفیت اپراتور ارائه دهنده اینترنت در منطقه خود توجه داشته باشید.

بطور مثال ممکن است در منطقه میدان ونک تهران سرویس های مشابه از اینترنت مخابرات و مبین نت سرعت های متفاوتی را به شما بدهند. و مثلا اینترنت مخابرات سرعت نزدیک تری به سرویسی که تهیه کردید را تامین کند و در منطقه دیگری از تهران برنده این مقایسه مبین نت باشد. این مورد بدلیل مسائل مختلفی از جمله کیفیت زیرساخت، میزان ترافیک کاربری و … می‌باشد.

لوکیشنی که برای اتصال انتخاب می‌کنید، مهم است؟

توجه فرمایید که در اتصال به VPN پرسرعت و برای تامین بیشترین سرعت در هنگام اتصال به وی پی ان، عامل مهم دیگر هم انتخاب لوکیشن اتصال است. بطور مثال شما از یک سرویس دهنده اشتراک تهیه کردید و لوکیشن هایی از جمله کانادا، ترکیه، فنلاند، آمریکا را به عنوان لوکیشن اتصال میتوانید انتخاب کنید. این نکته را مد نظر داشته باشید که هرچه کشور انتخابی شما به ایران نزدیک تر باشد، شما پینگ کمتر و سرعت نزدیک تری به سرعت سرویس اینترنت خود خواهید داشت.

بنابراین، آخرین نکته ای که در تست سرعت برای خرید سرویس های بلند مدت (خرید VPN پرسرعت) به منظور حصول نتیجه VPN پرسرعت باید مد نظر داشته باشید، انتخاب کشور های دور و نزدیک به ایران است. نزدیک بودن لوکیشن انتخابی، سرعت اتصال با VPN و سرعت بدون اتصال با وی پی ان یکی از مهم ترین فاکتور ها برای اطمینان خرید VPN پرسرعت است.

جمع بندی در خرید VPN پرسرعت

کاورنت VPN با ارائه 120 سرور از محبوب ترین لوکیشن های دنیا، ارائه پروتکل های رمز گذاری شده قوی در غالب Cisco، OpenVPN و CoverPlus، کانفیگ اختصاصی و تهیه سرور از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های بین الملی می‌تواند به شما در خرید VPN پرسرعت کمک کند.

خرید VPN پرسرعت | خرید وی پی ان پرسرعت کاورنت VPN

حداکثر سرعتی که می‌‌توانم دریافت کنم چقدر است؟

حداکثر سرعت قابل استفاده برای هر کاربر روی 250 مگابیت معادل 30 مگابایت بر ثانیه تنظیم شده است که این مقدار بسیار فراتر از آن چیزی هست که اپراتور های اینترنت در ایران ارائه می‌کنند. بعنوان مثال شرکت مخابرات ایران بیشتر از 50 مگابیت سرعتی ارائه نمی‌کند.

چرا حرفه ای ها کاورنت را انتخاب می‌کنند؟

کاورنت VPN با داشتن 120 سرور در محبوب ترین لوکیشن های دنیا بعنوان بهترین ارائه دهنده VPN در سال های 2021 و 2022 میلادی از سمت کاربران شناخته شده است. کافیست به وبسایت ما سر بزنید و آن را بررسی کنید، خودتان متوجه این مساله خواهید شد.

آیا کاورنت VPN قطعی دارد؟

شاید VPN های دیگر قطعی زیادی داشته باشند، یا شاید سرعت پایینی داشته باشند، اما این مسائل در کاورنت معنایی ندارند.

آیا استفاده از کاورنت VPN پیچیده است؟

خیر. کاورنت وی پی ان برای همه سیستم عامل ها قابل استفاده است. همچنین اگر به کوچکترین مشکلی برخورد کردید کافیست تا آن را با پشتیبانان 24 ساعته ما مطرح کنید.

4.7/5 - (41 امتیاز)

هنوز اشتراک ندارید؟

کاورنت وی پی ان، ارائه دهنده 120 سرور در لوکیشن های محبوب دنیا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات دیگر را بررسی کنید

روش های دور زدن صرافی Binance
مقالات آموزشی

روش های دور زدن صرافی Binance

در اولین کلمه میتوان گفت که صرافی بایننس یا (Binance) محبوب ترین صرافی دنیاست. جالب است بدانید که در این صرافی بیش از 2 هزار ارز دیجیتال متفاوت و گوناگون روزانه در حال معامله شدن است. همچنین این صرافی یکی از مطمئن ترین صرافی های حال حاضر در دنیاست. در این مطلب به بررسی روش های دور زدن صرافی Binance می‌پردازیم.

خرید وی پی ان را با یک کلیک شروع کنید

دنیای بدون مرز منتظر شماست!