وی پی ان برای یوتیوب | پرسرعت نامحدود با پورت 1 گیگابیت

وی پی ان برای یوتیوب شاید تابحال به فکر این مساله نیافتاده باشید که آیا حتما باید برای یوتیوب از VPN خاصی استفاده کرد؟احتمالا بارها و بارها برایتان پیش آمده است که برای دیدن یک فیلم، باید وارد سایت یوتیوب می‌شدید و پس از ورود به سایت با ناباوری تمام، مشاهده می‌کردید که سایت برای شما غیر قابل نمایش است و به عبارت دیگر فیلتر است.

این مشکلی است که ما در کشور ایران برای وارد شدن به بزرگترین پلتفرم ویدئویی دنیا با آن مواجه هستیم. اما این پایان ماجرا نیست با استفاده از وی پی ان برای یوتیوب، می‌توانیم به راحتی آپی خود را مخفی کرده و وارد سایت یوتیوب شویم و هر فیلمی که دلمان می‌خواهد را مشاهده کنیم. اما اینکه وی پی ان چیست، چگونه می‌توان از آن استفاده کرد، بهترین VPN برای یوتیوب چیست و … را می‌خواهیم امروز با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

وی پی ان چیست؟

وی پی ان که مخفف عبارت انگلیسی Virtual Private Network (VPN) است، به معنای یک شبکه خصوصی رمزنگاری شده است که برای اتصال به سایت‌هایی که محدودیت منطقه‌ای دارند، بسیار مورد استفاده است. اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم VPN چه کاری انجام می‌دهد، این است که کامپیوتر، گوشی تلفن همراه و یا تبلت شما را به یک محل دیگر یعنی محل حضور سرور وی پی ان، متصل می‌کند و در واقع شما از آن سرور، وارد دنیای اینترنت شده‌اید. بعنوان مثال شما می‌توانید لیست تمامی لوکیشن هایی که کاورنت VPN از آنها پشتیبانی می‌کند در صفحه لیست لوکیشن های کاورنت مشاهده و بررسی کنید.

در چنین حالتی هر فعالیتی که با توجه به وجود محدودیت‌ها برای شما وجود داشت، به وسیله تغییر مکان آی پی شما (IP) امکان پذیر خواهد شد. وی پی ان برای یوتیوب نیز دقیقا به همین شیوه عمل می‌کند و چیزی که در ایران نمی‌توانیم از آن استفاده کنیم را با تغییر آی پی به راحتی به آن دسترسی خواهیم داشت.

سرویس یوتیوب (Youtube) چیست؟

یوتیوب یا Youtube بزرگترین پلتفرمی است که در آن ویدئوها به رایگان به اشتراک گذاشته می‌شود. فیلم ها در تمامی موضوعات هستند و کاربران در سراسر دنیا می‌توانند از این محتواها استفاده کنند.

بر اساس آمارهای بین المللی این سایت به صورت متوسط در ماه چیزی حدود 1 میلیارد بازدید کننده از سراسر جهان دارد که این سرویس را به بهترین سرویس ویدئویی دنیا تبدیل کرده است. از آنجایی که هر کسی می‌تواند در هر حوزه‌ای در یوتیوب فعالیت داشته باشد، به یک مکانی برای سرگرمی و در عین حال به بهترین دانشگاه دنیا تبدیل شده است که افراد از آن به رایگان استفاده می‌کنند. اما این شبکه ویدئویی در عین حال که از خوبی‌هایی برخوردار است، دارای محدودیت‌هایی نیز در ایران است که بدون فیلترشکن نمی‌شود از آن استفاده کرد.

چرا باید از VPN برای یوتیوب استفاده کنیم؟

سرویس یوتیوب (Youtube) چیست؟ | کاورنت وی پی ان برای یوتیوب

به دلیل تحریم‌هایی که علیه کشور ایران وجود دارد، دسترسی به بسیاری از سرویس‌های موجود در سراسر دنیا به روی ایرانی‌ها بسته شده است. بسیاری از سرویس‌ها نیز از داخل خود ایران فیلتر شده اند و امکان دسترسی به آن‌ها بدون استفاده از فیلترشکن امکان پذیر نیست.

بنابراین برای اینکه بتوانیم وارد این شبکه بارگذاری و تماشای ویدئو شویم، باید از یک وی پی ان برای یوتیوب استفاده کنیم. داشتن فیلترشکن یا همان VPN باعث می‌شود آی پی شما تغییر کند و از یک کشور دیگر که فیلتر نباشد می‌توانید به یوتیوب متصل شوید.

Youtube چه مزایا و اهمیتی دارد؟

استفاده از یوتیوب، مزایای زیادی به همراه دارد و تنها برای کسی که به دیدن فیلم‌ها می‌نشیند مفید نیست بلکه برای کسی که این فیلم‌ها را انتشار می‌دهد نیز بسیار مفید است و می‌تواند در راستای اهداف خود از آن استفاده کند. به همین دلیل است که داشتن وی پی ان برای یوتیوب، بسیار پر اهمیت است تا شخص در هنگام استفاده از آن دچار مشکل خاصی نشود.

درآمد زایی از طریق یوتیوب برای یوتیوبر های ایرانی

وی پی ان پرسرعت و مناسب برای یوتیوبر ها و Youtuber های ایرانی | VPN خوب برای یوتیبور های ایرانی | کاورنت وی پی ان برای یوتیوب

یکی از مهم ترین مواردی که در سال‌های اخیر افراد بسیاری به سمت آن کشیده شده‌اند، داشتن درآمد دلاری از سمت یوتیوب است. ارائه محتواهای جذاب و کاربردی، در عین حال با یک ساز و کار و زمانبندی مشخص، باعث خواهد شد تا از طریق یوتیوب درآمد داشته باشید. برای داشتن درآمد باید حداقل 1000 نفر شما را سابسکرایب کنند و در یک سال چیزی حدود 4000 ساعت محتوای شما بازدید داشته باشد. البته از آنجایی که برای این کار از طریق ایران باید حتما باید با VPN وصل شوید، داشتن یک وی پی ان برای یوتیوب که مطمئن و بهترین باشد امری واجب و ضروری است.

افزایش بازدهی تبلیغات

بسیاری از کسب و کارها به دنبال این هستند که هزینه زیادی برای تبلیغات خود کنند و از این طریق خودشان را به مخاطب بشناسانند. این در صورتی است که اگر همان هزینه را در ساخت یک ویدوی تبلیغاتی جذاب قرار دهند و سپس آن را در یوتیوب منشتر کنند می‌توانند بازدهی بسیار بالاتری را به دست آورند. این کار باعث خواهد شد تا بسیاری از هزینه‌ها حذف شود و شما فقط با داشتن یک وی پی ان برای یوتیوب می‌توانید محتوای خود را در این پلتفرم به نمایش درآورید.

افزایش ورودی و بازدید به سمت سایت

وقتی یک کسب و کار و سایت به درآمد عالی می‌رسد که ورودی و بازدید خوبی را به سمت خود جذب کند. روش‌های زیادی برای افزایش بازدید وجود دارد اما یکی از بهترین روش‌هایی که هیچ گونه هزیهن اضافی برای شما به همراه نخواهد داشت، استفاده از یوتیوب است.

برای استفاده از یوتیوب، چه شما به عنوان انتشار دهنده ویدئو و چه شخصی که از ویدئوی شما بازدید می‌کند، فقط نیاز به یک وی پی ان برای یوتیوب دارد. این روش به سایت شما کمک زیادی خواهد کرد تا در نتایج گوگل نیز به خوبی دیده شوید و رشد کنید.

یک دانشگاه کامل است

به جرات می‌توان گفت چنین چیزی درباره یوتیوب اصلا اغراق آمیز نیست و شما برای اطلاع از هر موضوعی کافی است با استفاده از یک VPN مناسب برای Youtube وارد سایت شده و موضوع خود را سرچ کنید تا تعداد زیادی محتوای رایگان برای شما به نمایش درآید. به همین علت است که بسیاری از افراد بسیاری از تمرکز خود را برای یادگیری موضوعات مختلف بر روی یوتیوب قرار داده‌اند و سعی می‌کنند هرچه بیشتر از آن یاد بگیرند.

بهترین VPN برای یوتیوب

حال که تا اینجا درباره یوتیوب اطلاعات کافی به دست آورده‌اید و می‌دانید چقدر استفاده از آن می‌تواند برای هر شخصی مفید باشد، می خواهیم ویژگی‌هایی که یک وی پی ان برای یوتیوب داشته باشد را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم تا در خرید VPN برای یوتیوب، این موارد را حتما در نظر بگیرید.

کیفیت 4K ویدیو های Youtube | کاورنت وی پی ان برای یوتیوب

شاید بسیاری از افراد فکر کنند استفاده از وی پی ان های رایگان برای یوتیوب بسیار مناسب است و نیازی نیست که به دنبال خرید بهترین وی پی ان برای یوتیوب باشند. این تفکر کاملا اشتباه است چرا که استفاده نکردن از یک فیلترشکن و VPN  مناسب می‌تواند هزینه‌های زیادی را برای شما داشته باشد.

الگوریتم یوتیوب، هر روز هوشمند و هوشمندتر می‌شود و جدیدا بسیاری از VPN های مورد استفاده توسط کاربران ایرانی توسط یوتیوب، شناخته شد و باعث شد تبلیغاتی که تا قبل از این بر روی این محتواها قرار می‌گرفت، دیگر کنار رود و عملا تمامی زحمت‌هایی که یک یوتیوبر ایرانی برای گسترش کانال خود و درآمد زایی از طریق آن کشیده بود، به یکباره از بین رود.

بنابراین برای جلوگیری از چنین موردی که می تواند یک شبه تمامی درآمد دلاری یک فرد را از بین ببرد، بهتر است به دنبال پیدا کردن بهترین VPN برای یوتیوب باشید تا با استفاده از آن، همیشه بدون داشتن نگرانی امنیت حساب خود را حفظ کرده و در یوتیوب فعالیت کنید.

کلام پایانی و جمع بندی

برای کسانی که به دنبال مشاهده فیلم در موضوعات متنوع هستند و همچنین برای کسانی که به دنبال یک درآمد دلاری بسیار عالی هستند، استفاده از یوتیوب بسیار مفید است. اما از آنجایی که کاربران با آی پی ایران نمی‌توانند از این شبکه رایگان فیلم استفاده کنند، باید به دنبال بهترین VPN برای یوتیوب باشند که در عین حال که نیاز آن‌ها را از اتصال به یوتیوب برطرف می‌کند، دردسرهای مربوط به قطع شدن یا آی پی را نیز نداشته باشند.

کاورنت وی پی ان با ارائه 120 سرور در سراسر دنیا و داشتن سرور هایی با IPv6 علاوه بر IPv4 قدرت اتصال شما را افزایش داده و از Ping Time خوبی برخوردار است. بعنوان مثال سرعت سرور های لوکیشن هلند کاورنت تا 250 مگابیت پهنای باند برای هر کاربر و 10 گیگابیت پورت داخلی سرور است که بین کاربرانی که روی آن سرور هستند لود شده و تقسیم می‌شود. پس دیگر نیازی نیست نگران دیدن ویدیو های یوتیوب روی کیفیت 4K یا 2160p باشید چون این امر اگر چه ممکن است با VPN های رایگان و VPN شرکت های ارائه دهنده دیگر ممکن نباشد اما به راحتی روی کاورنت وی پی ان پشتیبانی می‌شود.

همچنین اگر از Binance یا صرافی های ارز دیجیتال استفاده می‌کنید، کاورنت VPN با ارائه اشتراک های IP ثابت آماده خدمت رسانی به آن دسته از کاربرانی است که آدرس IP و امنیت سرمایه آنها در صرافی های خارجی برایشان مهم است. برای این منظور می‌توانید به مقاله اختصاصی بهترین VPN برای Binance مراجعه کنید.

عضویت در خانواده کاورنت بسیار آسان است و بعد از عضویت می‌توانید از سرویس های ما روی تمام سیستم عامل ها و دستگاه ها بدون گرانی استفاده کنید. تجربه داشتن سرعت بدون محدودیت و وبگردی بدون مرز را با کاورنت VPN تجربه کنید.

برای خرید VPN برای یوتیوب می‌توانید از منوی بالای صفحه روی دکمه خرید و تمدید کلیک کنید یا روی عبارت خرید VPN کلیک کنید تا به صفحه خرید منتقل شوید. در پایان فراموش نکنید که به این مقاله با کلیک روی ستاره های زیر امتیاز دهید.

خرید بهترین VPN برای یوتیوب از کاورنت وی پی ان | کاورنت وی پی ان برای یوتیوب

آیا می‌توان بدون VPN وارد یوتیوب شد؟

جالب است بدانید پاسخ این سوال بله است! شما می‌توانید حتی بدون استفاده از VPN وارد یوتیوب شوید، اما قطعا بدون استفاده از VPN نمی‌توانید با کیفیت بالا و سرعت بالا از شبکه محبوب یوتیوب استفاده کنید. اما یکی از راه های ورود به یوتیوب بدون فیلتر شکن استفاده از DNS ها می‌باشد.

سرعت کاورنت برای Youtube چقدر است؟

سرور های ما محدودیت حجمی و سرعتی ندارند و شما می‌توانید بدون محدودیت از یوتیوب استفاده کنید. بعنوان مثال سرور های لوکیشن فنلاند کاورنت وی پی ان تا 250 مگابیت سرعت معادل 30 مگابایت بر ثانیه برای هر کاربر در تمام اشتراک های پهنای باند آن باز می‌باشد.

برای Youtube به چه لوکیشنی متصل شویم؟

برای کاربران ایرانی بهترین لوکیشن ها ترکیه، فنلاند، سوئیس، انگلستان، فرانسه، آلمان هستند آن هم به دلیل Ping پایین آنها در سرویس های کاورنت. اما در کل تمامی لوکیشن ها برای Youtube مناسب می‌باشند.

آیا می‌توان تبلیغات یوتیوب را با VPN پنهان کرد؟

با اتصال به برخی لوکیشن های کاورنت تبلیغات یوتیوب برای شما نمایش داده نمی‌شود. اما دقت کنید که این مساله به تنظیمات آن ویدیو که در حال مشاهده آن هستید ارتباط دارند که توسط کانال آن شخص تنظیم می‌شود.

آیا استفاده از VPN برای Youtube سخت است؟

فرقی نمی‌کند که از چه دستگاهی استفاده می‌کنید. استفاده از فیلتر شکن کاورنت برای Youtube به هیچ عنوان سختی یا پیچیدگی ندارند. برای سیستم عامل های Android, Windows, IOS, Mac, Linux, Modem می‌توانید از کاورنت استفاده کنید.

5/5 - (57 امتیاز)

هنوز اشتراک ندارید؟

کاورنت وی پی ان، ارائه دهنده 120 سرور در لوکیشن های محبوب دنیا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات دیگر را بررسی کنید

روش های دور زدن صرافی Binance
مقالات آموزشی

روش های دور زدن صرافی Binance

در اولین کلمه میتوان گفت که صرافی بایننس یا (Binance) محبوب ترین صرافی دنیاست. جالب است بدانید که در این صرافی بیش از 2 هزار ارز دیجیتال متفاوت و گوناگون روزانه در حال معامله شدن است. همچنین این صرافی یکی از مطمئن ترین صرافی های حال حاضر در دنیاست. در این مطلب به بررسی روش های دور زدن صرافی Binance می‌پردازیم.

خرید وی پی ان را با یک کلیک شروع کنید

دنیای بدون مرز منتظر شماست!