آموزش اتصال به کاورنت وی پی ان در IOS

آموزش اتصال به کاورنت وی پی ان در IOS

آموزش اتصال به کاورنت وی پی ان در IOS

اپلیکیشن کانکشن هوشمند IOS کاوِرنت وی‌پی‌ان در دست راه اندازی است و برای استفاده از سرویس های کاوِرنت وی‌پی‌ان روی سیستم عامل IOS باید طی روش زیر اقدام کنید. (آموزش اتصال به کاورنت وی پی ان در IOS) در این روش به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه با استفاده از برنامه رسمی OpenVPN از سرویس های کاوِرنت VPN استفاده کنید.

در حال حاضر امکان اتصال به 21 سرور (فرانسه، آمریکا، آلمان، سوئیس، کانادا، انگلستان، فنلاند و کشور های دیگر) 3 سرور انتخابی وجود دارد. هر کشور شامل چندین سرور است که به صورت اتوماتیک برای ایجاد ترافیک و سرعت و پایداری بهتر جایگزین میشوند. رنج IP های استفاده شده برای سرور ها از با کیفیت ترین آدرس های IP است و درصد قطعی و اختلال روی سرور ها به شدت پایین می‌باشد.

برای شروع، مراحل زیر را دنبال کنید و در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل با پشتیبانی 24 ساعته کاورنت وی‌پی‌ان در تماس باشید. راه های ارتباط با پشتیبانی در قسمت پایین همین صفحه مشخص شده است.

1. خرید اشتراک کاورنت وی پی ان IOS :

در مرحله اول باید اشتراک کاورنت وی پی ان را از طریق لینک خرید تهییه کنیدخرید اشتراک با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است. خرید اشتراک به منزله قبول شرایط اتصال به شکل فوق می‌باشد. خواهشمند است دقت فرمایید. 

2. ابتدا اپلیکیشن OpenVPN را از طریق AppStore دانلود کنید :

لینک دانلود اپلیکیشن OpenVPN در سیستم عامل IOS

بعد از نصب اپلیکیشن OpenVPN به آدرس پشتیبانی کاورنت در تلگرام مراجعه کنید، نام کاربری که بعد از خرید اشتراک به شما داده میشود به همراه کشور درخواستی خود را اعلام کنید تا فایل کانفیگ برای شما ارسال شود. بلافاصله پشتیبان فنی شما را جهت اتصال راهنمایی خواهد کرد.

توجه داشته باشید که در حال حاضر امکان اتصال به 21 سرور از کشور های (فرانسه، آمریکا، آلمان، سوئیس، کانادا، انگلستان، فنلاند و کشور های دیگر) 3 سرور انتخابی  وجود دارد.

3. فعالسازی قابلیت Kill-Switch در OpenVPN (برای اشتراک های IP ثابت)

Kill-Switch چیست؟

با استفاده از قابلیت Kill Switch امنیت آدرس IP شما در فضای اینترنت حفظ می‌شود. به زبان ساده زمانی که اتصال شما با سروری که به آن متصل هستید بنا به دلایل مختلف قطع می‌شود، Kill-Switch اتصال شما با اینترنت را بلافاصله قطع میکند. این امر باعث میشود که سایتی که از آن استفاده می‌کنید آدرس IP اصلی شما را متوجه نشود و از خطرات BAN شدن یا Suspend اکانت جلوگیری می‌کند. و زمانی که مجددا به همان سرور متصل شوید اینترنت شما فعال می‌شود.

روش فعال سازی Kill-Switch در OpenVPN

برای فعالسازی این قابلیت در گام اول باید اپلیکیشن OpenVPN را از طریق لینکی که در بالا معرفی شد روی دستگاه IOS خود نصب کنید. دقت کنید که این اپلیکیشن مناسب IPhone و IPad می‌باشد. علاوه بر این می‌توانید از نسخه MacOS اپلیکیشن OpenVPN هم روی کامپیوتر ها و لپ تاپ های اپل خود نیز استفاده کنید.

بعد از نصب اپلیکیشن باید پروفایل های OpenVPN را از پشتیبانی کاورنت بر اساس کشور مورد نیاز خود دریافت کنید.

در مرحله بعد باید طبق تصاویر زیر وارد قسمت Setting اپلیکیشن شوید و تیک گزینه Seamless Tunnel رو فعال کنید.

مرحله اول
مرحله دوم
مرحله سوم

تبریک! عملیات نصب و فعالسازی سرویس CoverNetVPN روی سیستم عامل شما با موفقیت انجام شد. هم اکنون می‌توانید با یک کلیک به کشور های مختلف متصل شوید و از سرعت کاوِرنت وی پی ان لذت ببرید.

در صورت بروز هرگونه مشکل، سوال و یا پیشنهاد با تیم پشتیبانی کاوِرنت در ارتباط باشید.

داﻧﻠﻮد ﮐﺎﻧﮑﺸﻦ ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ (اﭘﻠﯿﮑﯿﺸﻦ ﻫﺎی ﮐﺎورﻧﺖ)

نسخه 1.1

مخصوص کامپیوتر و لپ تاپ

نسخه 1.0

مخصوص گوشی های Android

نسخه 1.0

مخصوص کامپیوتر و لپتاپ اپل

نسخه 1.0

هماهنگی با پشتیبانی

نسخه 1.0

مخصوص لینوکس

سوالی دارید؟

پاسخگوی 24 ساعته سوالات شما هستیم